Dvojlôžková izba Deluxe

Tento typ izby používame aj na ubytovanie pre jednu osobu. Priestranná izba (priemerne 24m² ) s komfortnou posteľou king size (180×200 cm) a kúpeľnou so sprchovacím kútom. V izbe sa nachádza minibar, trezor, LCD TV, telefón, sušič na vlasy, káblové aj bezdrôtové pripojenie na internet.

Junior suite

Prvotriedny apartmán (58m²) s prepojenou spálňovou a obývacou časťou, ktorej súčasťou je krb na bio olej. Komfortné king size (180×200 cm) lôžko a kúpeľna s vírivou vaňou. V izbe sa nachádza minibar, trezor, LCD TV, telefón, sušič na vlasy, káblové aj bezdrôtové pripojenie na internet, župan a papučky.

Rodinný apartmán

Prvotriedny apartmán (55m²) s oddelenou spálňovou a obývacou časťou. Spálňová časť sa skladá z king size (180×200 cm) postele a jedného single lôžka (80×200 cm). Kúpeľna s vírivou vaňou a bidetom. V izbe sa nachádza minibar, trezor, 2 x LCD TV, telefón, sušič na vlasy, káblové aj bezdrôtové pripojenie na internet, župan a papučky..

Trojlôžková izba

Priestranná izba (priemerne 30m² ) s komfortnou posteľou king size (180×200 cm) a jedným single lôžkom (80×200 cm). V izbe sa nachádza minibar, trezor, LCD TV, telefón, sušič na vlasy, káblové aj bezdrôtové pripojenie na internet.

Jednolôžková izba economy

Plnohodnotne vybavená izba, no v porovnaní s ostatnými menšia (12m²). Komfortná posteľ (80×200 cm). V izbe sa nachádza minibar, trezor, LCD TV, telefón, sušič na vlasy, káblové aj bezdrôtové pripojenie na internet.

Slovenčina