Kaviareň

Historická kaviareň Hotela Europa**** bola už od založenia hotela centrom kultúrneho života, kde sa stretávali ľudia na posedení pri káve a príjemnej hudbe. V tejto tradícii aj dnes pokračuje zrekonštruovaná kaviareň so zachovalými historickými dekoráciami, ružovým mramorom a zrkadlami s vnútornými výbrusmi. Nechýba ani bezplatné Wi-fi pripojenie na internet.

Fajčiarsky salónik

V tomto salóniku s komornou atmosférou, ktorý je súčasťou kaviarne, chceme vyhovieť aj fajčiarom, ktorým ponúkame možnosť posedieť si pri dobrom koňaku či rume, a zároveň si môžu vychutnať kvalitnú cigaru z našej ponuky.

Reštaurácia

Elegantne zariadená reštaurácia Hotela Europa**** je zdobená kryštálovými lustrami. V jej priestoroch sa konajú rôzne večierky, oslavy, spoločenské podujatia, konferencie, školenia či svadby.

Počas celého dňa ponúkame naším hosťom vychutnať sijedlá z čestvých surovín, ktoré podávame v hotelovej kaviarni. Naša stála ponuka.

Modrý salónik

Zaujímavou súčasťou reštauračnej časti je salónik, v ktorom nájdete modrý krb s pôvodnými reštaurovanými kachlami a strešným presklením v tiffany štýle. Salónik je vhodný pre usporiadanie menšieho semináru, kurzu, školenia, obchodného alebo pracovného rokovania, ako aj iného spoločenského či rodinného podujatia.

Beat Club

Beat Club Hotela Europa**** bol už v 30-tych rokoch minulého storočia centrom kultúrneho diania v meste Poprad.

Tento hudobný klub bol zrekonštruovaný takým spôsobom, aby čo najvernejšie zachoval pôvodného ducha a dýchal atmosférou nespočetných tanečných podujatí. V súčastnosti tento priestor prenajímame na účely súkromných osláv a večierkov.

Slovenčina