Kaviareň

Historická kaviareň Hotela Europa**** bola už od založenia hotela centrom kultúrneho života, kde sa stretávali ľudia na posedení pri káve a príjemnej hudbe. V tejto tradícii aj dnes pokračuje zrekonštruovaná kaviareň so zachovalými historickými dekoráciami, ružovým mramorom a zrkadlami s vnútornými výbrusmi. Nechýba ani bezplatné Wi-fi pripojenie na internet.

Fajčiarsky salónik

V tomto salóniku s komornou atmosférou, ktorý je súčasťou kaviarne, chceme vyhovieť aj fajčiarom, ktorým ponúkame možnosť posedieť si pri dobrom koňaku či rume, a zároveň si môžu vychutnať kvalitnú cigaru z našej ponuky.

Reštaurácia

Elegantne zariadená reštaurácia Hotela Europa**** je zdobená kryštálovými lustrami. V jej priestoroch sa konajú rôzne večierky, spoločenské podujatia, konferencie a školenia.

Počas celého dňa ponúkame naším hosťom vychutnať si jedlá z čestvých surovín, ktoré podávame v hotelovej kaviarni.

Modrý salónik

Zaujímavou súčasťou reštauračnej časti je salónik, v ktorom nájdete modrý krb s pôvodnými reštaurovanými kachlami a strešným presklením v tiffany štýle. Salónik je vhodný pre usporiadanie menšieho semináru, kurzu, školenia, obchodného alebo pracovného rokovania, ako aj iného spoločenského či rodinného podujatia.

Školiaca miestnosť

Funkčne zariadená konferenčná miestnosť vhodná na školenia a pracovné stretnutia s kapacitou 30 osôb pri školskom sedení a 50 osôb pri kino sedení s možnosťou pripraviť občerstvenie priamo v miestnosti.

Slovenčina