Kaviareň

Historická kaviareň Hotela Europa**** bola od založenia hotela centrom kultúrneho života, kde sa stretávali ľudia pri posedení pri káve a hudbe. V tejto tradícií pokračuje zrekonštruovaná kaviareň so zachovanými historickými dekoráciami, ružovým mramorom, zrkadlami s vnútornými výbrusmi aj dnes. Bezplatné Wi-fi pripojenie na internet je samozrejmosťou.

Fajčiarsky salónik

Vo tomto salóniku s komornou atmosférou, ktorý je súčasťou kaviarne, chceme vyhovieť aj fajčiarom, ktorí si tu môžu posedieť pri dobrom koňaku či rume a pritom si vychutnať kvalitnú cigaru z našej ponuky.

Reštaurácia

Elegantne zariadená reštaurácia s kryštálovými lustrami v ktorej priestoroch sa konajú rôzne večierky, oslavy, spoločenské podujatia, konferencie, školenia i svadby.

Počas celého dňa ponúkame naším hosťom pochutnať si na jedlách z čestvých surovín, ktoré podávame v hotelovej kaviarni. Naša stála ponuka.

Modrý salónik

Súčasťou reštauračnej časti je aj salónik s modrým krbom s pôvodnými reštaurovanými kachlami a strešným presklením v tiffany štýle. Vhodný pre usporiadanie menšieho semináru, kurzu, školenia, obchodného alebo pracovného rokovania ako aj iného spoločenského alebo rodinného podujatia.

Beatclub

Beat Club Hotela Europa **** bol už v 30-tych rokoch minulého storočia centrom kultúrneho diania mesta Poprad.

Tento hudobný klub bol zrekonštruovaný tak, aby zachoval pôvodného ducha a dýchal atmosférou nespočetných tanečných podujatí. V súčastnosti tento priestor prenajímame na súkromné oslavy a večierky.

Slovenčina