Izby

Dvojlôžková izba Deluxe

Prenájom izby je možný aj pre jednu osobu. Izba je priestranná (priemerne 24m²), nachádza sa v nej komfortná posteľ king size (180×200 cm) a kúpeľňa so sprchovacím kútom. V izbe sa tiež nachádza: minibar, trezor, LCD TV, telefón, sušič na vlasy, káblové aj bezdrôtové pripojenie na internet.

Rezervovať

Junior suite

Tento prvotriedny apartmán (58m²) má prepojenú spálňovú a obývaciu časť, ktorej súčasťou je krb na bio olej. Nachádza sa tu aj komfortné king size (180×200 cm) lôžko a kúpeľňa s vírivou vaňou. V izbe sa tiež nachádza: minibar, trezor, LCD TV, telefón, sušič na vlasy, káblové aj bezdrôtové pripojenie na internet, župan a papučky.

Rezervovať

Rodinný apartmán

Znamenitý rodinný apartmán (55m²) má oddelenú spálňovú a obývaciu časť. Spálňová časť je zložená z king size (180×200 cm) postele a jedného single lôžka (80×200 cm). V kúpeľni nájdete vírivú vaňu a bidet. V izbe sa tiež nachádza: minibar, trezor, 2 x LCD TV, telefón, sušič na vlasy, káblové aj bezdrôtové pripojenie na internet, župan a papučky.

Rezervovať

Trojlôžková izba

V priestrannej izbe (priemerne 30m²) nájdete komfortnú posteľ king size (180x200cm) a jedno single lôžko (80x200cm). V izbe sa tiež nachádza: minibar, trezor, LCD TV, telefón, sušič na vlasy, káblové aj bezdrôtové pripojenie na internet.

Rezervovať

Jednolôžková izba economy

Plnohodnotne vybavená, no v porovnaní s ostatnými menšia izba (12m²) s komfortnou posteľou (80x200cm). V izbe sa tiež nachádza: minibar, trezor, LCD TV, telefón, sušič na vlasy, káblové aj bezdrôtové pripojenie na internet.

Rezervovať