Školenia a konferencie

Ponúkame možnosť prenajatia priestorov Modrého salónika a reštaurácie pre rôzne firemné školenia, konferencie a stretnutia. Pre cenovú ponuku školení, coffee breakov, obedov a iného prosím kontaktujte: info@hotel-europa.sk

Modrý salónik

V salóniku s modrým krbom a rozlohou 30m² sa usporadúvajú menšie školenia. Kapacita pri spôsobe školského sedenia, alebo “U” sedenia je 10 osôb. Salónik tiež disponuje premietacou technikou a flipchartom.

Reštauračná časť

Priestor reštaurácie sa skladá z dvoch častí, kde v jednej môže prebiehať vaša konferencia, a zároveň vám v druhej zabezpečíme občerstvenie alebo obed. Reštaurácia je počas akcie uzatvorená čo znamená, že nebudete nikým rušený. Školiaca časť má rozmer 55m² a kapacitu do 55 miest pri kino sedení s predsedníckym stolom. Pri väčších akciách ponúkame možnosť využitia celej plochy reštaurácie na konferenciu s kapacitou až 80 osôb. Súčasťou reštauračnej časti je premietacia technika, flipchart a ozvučenie.

Školiaca miestnosť

Funkčne zariadená konferenčná miestnosť vhodná na školenia a pracovné stretnutia s kapacitou 30 osôb pri školskom sedení a 50 osôb pri kino sedení s možnosťou pripraviť občerstvenie priamo v miestnosti.

Slovenčina